Image default
GündemManşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik’in bayramını kutladı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari Çukurca’da bulunan 2’nci Hudut Tugay Komutanlığı’nda görev yapan Mehmetçik’in bayramını telefonla kutladı. Erdoğan, askerlere moral vererek onların yanlarında olduğunu gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik’in bayramını kutladı

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi ile gittiği Hakkari Çukurca’daki 2’nci Hudut Tugay Komutanlığı’nda Mehmetçik ile bayramlaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de telefonda konuşan Bakan Güler, Mehmetçik’in büyük bir özveriyle görev yaptığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Güler, komutanlar ve vatani görevini yerine getiren Mehmetçik’in bayramını tebrik ederek, “Allah nice bayramlara bizleri kavuştursun duasında bulunuyorum. Biliyorum ki, bu süreç içerisinde Mehmedimiz, Mehmetçiğimiz gerçekten ülkemizin dört bir yanında teröre karşı çok çok ciddi mücadeleler verdi. Yine bugün de aldığımız raporlarda çok büyük bir oranda teröristleri Mehmedimiz yok etti. Tabii bu coşku içinde bu heyecan içerisinde ben de Mehmetçiklerimizi gözlerinden öpüyorum. Ülkemizin dört bir yanında Mehmedimizin verdiği bu kahramanlık mücadelesi hiçbir zaman unutulmayacaktır. Bu düşüncelerle bu sevgi içerisinde daha nice bayramlara hayırlısıyla kavuşmayı Allah’tan niyaz ediyorum. Sizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Nice bayramlara” ifadelerini kullandı.

Related posts

Kripto para düzenlemesi TBMM’ye sunuldu

admin

“Para sayma” görüntülerine ilişkin soruşturmada yeni gelişme

admin

Fenerbahçe, Süper Lig mesaisine başladı!

admin